Kobiety traktują zegarek raczej jako element biżuterii i ozdobę niż funkcjonalny gadżet. W przypadku mężczyzna jest z goła odwrotnie, gdyż oni zwracają uwagę na funkcjonalność. Panie cenią przede wszystkim gustowny wygląd. Oczywiście należy pamiętać o nadrzędnej zasadzie, która mówi, że nigdy nie kupujemy replik zegarków, nawet jeżeli nie stać nas na dany model, warto w takiej sytuacji trochę dłużej zbierać pieniądze, a kupić oryginalny zegarek. Warto również wiedzieć, że podrobiony zegarek na pewno nie jest trwały i jego wygląd pozostawia wiele do życzenia. Nie jest też dopracowany w każdym szczególe.

Na stronie https://www.brasty.pl/zegarki-damskie znajdziemy szeroki wybór zegarków, które są wykonane z najwyższej jakości materiałów

Jaki zegarek wybrać?

Tak naprawdę nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Zegarek ma wyrażać naszą osobowość, ale i pasować do stylizacji. Trzeba także pamiętać, żeby tarcza zegarka nie może być większa od nadgarstka, gdyż nie wygląda to dobrze. Dla szczupłych kobiet nie są polecane zegarki bardzo masywne, które nie tylko są niewygodne, ale także przytłaczają. Na co dzień najlepszym wyborem są zegarki damskie typy casual, które pasują zarówno do jeansów, jak i spódnicy. Można zdecydować się na bardziej intensywne kolory, szczególnie wiosną i latem. Do wieczorowych sukni najlepiej wybrać zegarek z małą tarczą, który dodatkowo ma cienki i delikatny pasek. Tutaj sprawdzi się w kolorze beżowym, albo też w uniwersalnej czerni. Jeżeli w naszej pracy obowiązuje dress code najlepiej zdecydować na model posiadający bransoletę w kolorze srebrnym lub złotym. Jednak w takim wypadku najlepiej zdecydować się na mniej ekstrawagancką tarczę.

Zegarek biżuteryjny ozdobą Twojego nadgarstka

Dostępne są także zegarki biżuteryjne, które łączą w sobie funkcje czasomierza oraz niebanalny wygląd. Są one dosyć ekstrawaganckie jeżeli postawimy na grubą bransoletkę. W takiej sytuacji warto zrezygnować z innej biżuterii, aby nie zepsuć efektu całej stylizacji. Oczywiście można wybrać delikatniejszy pasek, natomiast bardziej widoczną czy kolorową tarczę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here