Ekskluzywne usługi medyczne dostępne dla wszystkich

Utrapieniem wielu pacjentów jest czekanie w kolejce. Nawet umawiając się do prywatnego gabinetu trzeba czekać, a jeśli chcesz pójść do lekarza w ramach ubezpieczenia to najbliższy termin jest co najmniej za dwa miesiące. Co robić?

Leczenie wielu chorób bez czekania w kolejce

Chory podejrzewający u siebie poważną chorobę czuje się więc jak w pułapce. Uprawnieni do korzystania z opieki medycznej poza kolejnością są między innymi niepełnosprawni, dawcy przeszczepów i czekający na przeszczep czy dzieci. Zwykły obywatel musi swoje odczekać. Całe szczęście są jeszcze takie miejsca jak centrum medyczne Neomedical w Łodzi, gdzie pacjent może zostać przyjęty bez długiego czekania w kolejce. Trafisz do tego miejsca wpisując w Google takie frazy jak jak „testy alergiczne łódź”, „ginekolog łódź” czy „usg serca Łódź”.

Szeroki wachlarz usług medycznych

Centrum medyczne Neomedical w Łodzi świadczy usługi z zakresu chirurgii naczyniowej, chirurgii ogólnej, dermatologii, endokrynologii, laryngologii, medycyny pracy, medycyny sportowej, neonatologii, neurochirurgii, neurologii okulistyki, ortopedii, pediatrii, proktologii, psychiatrii, psychologii, pulmonologia, urologia, ginekologii i położnictwa. Oferuje również diagnostykę EKG, RTG, KTG, USG, USG serca Łódź, Próby Wysiłkowe, Doppler, Audiometrię, Spirometrię, Laboratorium, Rektoskopię czy Testy Alergiczne. Centrum medyczne specjalizuje się w leczeniu cieśni kanału nadgarstka i w tzw. Blokadzie Langego.

W centrum medycznym jest także pracownia psychotechniczna przeprowadzająca badania kierowców.

Nowe metody leczenia, diagnostyki i najnowsza aparatura

Centrum medyczne charakteryzuje się nowoczesnymi metodami leczenia i nowoczesną aparaturą. Nowością są na przykład. zabiegi ortopedyczne polegające na usuwaniu implantów ortopedycznych, śrub, drutów wykonywane w warunkach ambulatoryjnych w gabinecie zabiegowym o wysokim standardzie. Lekarz psychiatra natomiast zapobiega i leczy zaburzenia i choroby psychiczne, badając ich uwarunkowania biologiczne, rodzinne, psychologiczne, genetyczne i społeczne, co jest przykładem nowatorskiego i holistycznego podejścia do pacjenta.

Poza tym w ramach chirurgii ogólnej centrum wykonuje za pomocą najnowszej aparatury zabiegi między innymi usunięcia kaszaka, tłuszczaka, znamion barwnikowych, wrastających paznokci, trudno gojących się ran, owrzodzenia podudzi czy odcisków stóp. Lekarze neurolodzy leczą z kolei schorzenia takie jak choroby kręgosłupa i rdzenia kręgowego, zaburzenia snu, neuropatii czy padaczki, a ginekolog wyleczy zaburzenia miesiączkowania, stany zapalne szyjki macicy, zaburzenia płodności czy choroby hormonalne układu płciowego. Centrum medyczne zaprasza także do okulisty na między innymi badanie ostrości wzroku, dobór szkieł okularowych czy komputerowe badanie refrakcji oka oraz do kardiologa leczącego wrodzone i nabyte choroby serca, zaburzenia rytmu serca czy miażdżycę naczyń krwionośnych lub usg serca Łódź. Wszystko za pomocą nowoczesnej aparatury. W gabinecie laryngologicznym przejdziecie Państwo korektę przegrody nosowej, płukanie uszu czy usunięcie migdałków.

Specjalista medycyny sportowej wykona okresowe badania kontrolne dla osób uprawiających sport, a lekarz neonatolog wykona echo serca noworodka. Psycholog z kolei wyleczy depresję, zaburzenia lękowe, intensywny stres czy niską samoocenę, a specjalista urolog zajmie się takimi chorobami jak stany zapalne układu moczowego czy nietrzymanie moczu.

Jeśli pragniesz więc pomocy medycznej na wysokim poziomie, wpisuj w Google takie frazy jak „testy alergiczne Łódź” czy „ginekolog Łódź” i udaj się do nowoczesnego centrum medycznego Neomedical w Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here