facet

Takie pytanie z pewnością zaprząta głowę wielu samotnym kobietom. Przecież to nie jest tak, że bycie singielką zawsze wiąże się z brakiem powodzenia u płci przeciwnej czy też mało ekscytującym życiem towarzyskim. W takiej sytuacji częstym przypadkiem jest wzbudzanie dużego zainteresowania u być może nieatrakcyjnych dla nas mężczyzn albo po prostu ciągłe trafianie na zjawiska, które zwyczajnie zasiewają w kobietach ziarnko zwątpienia w cały męski gatunek. Czasami jest właśnie tak, że po prostu mamy pecha. I nie jest to zazwyczaj skutek naszych zachowań, choć też oczywiście może tak być. Raczej prędzej może to być efekt dzisiejszego świata, w którym większość działań odbywa się w sieci i niektórzy nie potrafią już zwyczajnie nawiązywać kontaktów międzyludzkich.

facet

Jak sobie z tym radzić?

 

Niestety nie ma uniwersalnego miejsca, które zawsze zagwarantuje nam znalezienie przyszłego towarzysza życia. Wszystko zależy od sytuacji. Przecież niektóre dziewczyny zakochują się w dawnych kolegach z ławki, czy też przypadkowo wpadają na nieznajomego w środkach komunikacji miejskiej, a jeszcze inne decydują się po prostu same zabiegać bardzo o obiekt swego zainteresowania. Przecież każda historia jest inna, jednakże istnieją takie sposoby, które potrafią trochę pomóc losowi. Jednakże po pierwsze i przede wszystkim trzeba wyluzować. Zawsze mówi się, że gdy przestaniemy szukać, to miłość sama nas znajdzie.

 

Zasady

-na początek postaw na zainteresowania. Zapisz się na jakiś kurs gotowania, czy też wykup sobie karnet na siłownię albo po prostu wybierz się na koncert ulubionego zespołu. Jeżeli na przykład lubisz czytać, to zabierz od czasu do czasu ciekawą książkę do modnej kawiarni. Wspólna pasja często łączy ludzi, a na dodatek kobieta posiadająca interesujące hobby zawsze zostaje doceniona przez mądrego i porządnego faceta. Co więcej, samorozwój bardzo pomaga w budowaniu swojej pewności, która zdecydowanie przyciąga spojrzenia ludzi.

-portale randkowe. także są oczywiście miejscem, w którym można spotkać wielką miłość swojego życia. Jest to z pewnością doskonała opcja dla osób, które są nieśmiałe i mając trudności w pierwszych fazach znajomości. Dzięki portalom randkowym czy też społecznościowym pierwsze lody można przełamać z pomocą klawiatury, co już jest zdecydowanym ułatwieniem. Natomiast ogromny wybór kandydatów jest tutaj zdecydowanie największym plusem, ale może także okazać się minusem. Należy bowiem pamiętać o tym, że często można pewnie wpaść na osoby manipulujące i nie do końca szczere. Żeby tego uniknąć, warto więc zachować zdrowy rozsądek oraz dystans, zanim mężczyzna nie okaże się być zdecydowanie godnym zaufania. W takich sytuacjach należy zachować ostrożność.

-ponadto istotne jest także tempo zawierania znajomości. Trzeba pamiętać o tym, że porządny facet nie będzie zbyt naciskał ani też niczego wymuszał, nie powinien też stawiać znaku równości między bliższą relacją a ograniczaniem Ciebie, czyli popularnym zamykaniem w złotej klatce. Wzajemne poznanie dwóch osób to klucz do zbudowania przyjemnego i zdrowego związku. Odłóż więc niepotrzebną presję i niepewność na bok. A także zapamiętaj, że każdy kto jest świadomy własnej wartości poświęci Ci czas i będzie chciał Cię jak najlepiej zrozumieć.

 

Jeśli więc nadal nie wiesz gdzie możesz spotkać odpowiedniego mężczyznę, to po prostu spróbuj szczęścia w sieci. Warto jednak zachować w tej sytuacji dużą ostrożność. Trudno jest jednak poznać kogokolwiek, nie wychodząc z domu. On niestety nie przyjdzie pod nasze drzwi i nie powie: „To ja, ten wspaniały i interesujący nieznajomy, czy może umówisz się ze mną na randkę?” Trzeba więc bywać, żeby spotykać na swojej drodze odpowiednich ludzi. Najlepiej więc dużo wychodzić i nie szukać, a miłość sama Cię wtedy znajdzie. Najważniejsze jest właśnie to czego się nie spodziewamy. Zwykle takie rzeczy w naszym życiu odgrywają najistotniejszą rolę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here