Łysienie to powód częstych żartów i śmiechu, który jednak nie do końca bawi osoby, które są nim dotknięte. Nie jest to bowiem mały problem, wypadające czasami dosłownie z tygodnia na tydzien włosy, zatrważają i przysparzają sporo stresu. Człowiek nie tylko traci bujną fryzurę, ale również często pozytywna samoocen, poczucie atrakcyjności. Przestaje siebie lubić, a odbicie w lustrze zwyczajnie straszy. Tak jest jeśli zmiany te przychodzą szybko i dramatycznie. Jednak osoby gubiące włosy sukcesywnie na przestrzeni kilu lat wcale nie muszą czuć się lepiej. Co zrobić w takiej sytuacji? Czy transplantacja włosów ma sens? Czy klinika leczenia łysienia pomoże uporać się z problemem?

Transplantacja włosów – czy to skuteczne?

jedynym rozwiązaniem, które rzeczywiście pomoże poradzić sobie z łysieniem, jest transplantacja czyli przeszczep włosów. Brzmi nierealnie, ale to skuteczna procedura medyczna, dająca doskonale efekty. Włosy są przeszczepianie z tych partii głowy, które mają ich dostatecznie dużo. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technik, stosowanych tylko przez wciąż nieliczne kliniki, pacjent nie ma blizn, szybko przechodzi rekonwalescencje, a następnie cieszy się odrastającymi, zdrowymi włosami. Oczywiście, zabieg działa tak, że włosy nie wypadną ponownie po kilku tygodniach. Diagnoza lekarza trychologa, który wcześniej musi skonsultować każdego pacjenta, daje na to gwarancje. Kwalifikacja do zabiegu jest niezbędna, można lekarzowi przedstawić swój problem za pośrednictwem internetu, jednak wcześniej czy później klinika leczenia łysienia musi zostać odwiedzona osobiście. Tylko wtedy uzyskamy pełną konsultacje, po której wiadomo będzie, czy przypadek nadaje się do leczenia za pomocą przeszczepu.

Trycholog Katowice

Na krajowej mapie leczenia łysienia Katowice stoją bardzo wysoko, bowiem to w tym mieście znajdują się nowoczesne gabinety, w których włosy przeszczepia się najnowszymi metodami. Ważne, by były one mało inwazyjne, a jednocześnie gwarantowały doskonały efekt końcowy. Pod hasłem ” trycholog Katowice” w internecie otworzy się nam droga do rozwiązania problemu łysienia w skuteczny sposób, co jest wybawieniem dla osób cierpiących z powodu utraty włosów. Koszty leczenia są dostępne w internecie, zatem nie stanowi to tajemnicy, a pozwala od początku oszacować ile bedzie kosztował cały zabieg. Dobre samopoczucie oraz wzrost pewności siebie są jednak tak naprawdę bezcenne.

Tekst powstał dzięki pomocy specjalistów z z kliniki transplantacji włosów Dr. Turowskiego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here