Liposukcja bywa rozważana przez bardzo wiele osób, które latami nie mogą poradzić sobie z mankamentami figury. Starają się różnymi sposobami uzyskać zgrabne i jędrne ciało, zatem zdrowa dieta oraz duża aktywność fizyczna są u nich na porządku dziennym. Z różnych powodów jednak to zwyczajnie nie działa. Czasami czynnikiem może być wiek, bardzo niski metabolizm, różnego rodzaju zaburzenia hormonalne, kilka przebytych ciąży. Każdy przypadek jest inny. Część osób ma szansę na smuklejsze ciało tylko jeżeli podda się zabiegowi liposukcji, w miejscu takim jak klinika medycyny estetycznej.

Gabinet medycyny estetycznej Katowice

Liposukcja to zabieg, który przeprowadzany jest pod okiem wykwalifikowanej kadry medycznej, z lekarzem medycyny estetycznej na czele. Absolutnie nie należy porównywać liposukcji z zabiegami, jakimi jesteśmy poddawani u kosmetyczki. To interwencja medyczna, po której potrzebna jest krótka rekonwalescencja. Aby móc zakwalifikować się do zabiegu, potrzebna jest również konsultacja u lekarza, który podczas wywiadu będzie chciał poznać nasze potrzeby oraz obejrzeć ciało. Musimy mieć naprawdę dobrą formę zdrowotną, aby lekarz zdecydował się przeprowadzić liposukcję. Warto o tym pamiętać i pozbyć się mylnego wrażenia, że liposukcja to jakaś fanaberia bogatych pań, które chodzą sobie na nią zawsze wtedy, kiedy mają na to ochotę.

Liposukcja Katowice

Klinika medycyny estetycznej, która pracuje z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu do przeprowadzenia liposukcji, powinna być na celowniku osób, rozważających poddanie się temu zabiegowi. Warto zapytać lekarza podczas pierwszej wizyty, jak będzie wyglądała cała procedura, oraz co czeka nas po zabiegu. Gabinet, który stosuje nowoczesny sprzęt, to taki w którym do zabiegu niezbędne jest jedynie znieczulenie miejscowe, sam zabieg trwa zaś około godziny. Nowoczesny laser podgrzewa uporczywą tkankę tłuszczową pacjenta, która następnie jest odsysana na zewnątrz. W tym samym miejscu laser działa ujędrniająco na skórę, dzięki czemu po zabiegu jest ona gładka i napięta. Efekty są naprawdę zaskakujące.

Jak znaleźć renomowaną klinikę przeprowadzającą liposukcję

Na rynku funkcjonuje bardzo wiele miejsc, w których prowadzone są zabiegi liposukcji. Jeżeli szukamy jej w Katowicach, to naprawdę proste. Wystarczy wpisać w wyszukiwarce internetowej frazy takie jak na przykład „liposukcja Katowice”, lub „gabinet medycyny estetycznej Katowice”, a następnie wybrać miejsce, które zrobi na nas wirtualnie najlepsze wrażenie. Z pewnością będą tam dokładniejsze informacje o zabiegu oraz wymaganiach do zakwalifikowania się na niego.

Artykuł powstał we współpracy z centrum Lipoline.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here