łysienie

Pomimo że we wszelkiego rodzaju mediach, zarówno tradycyjnych jak i w Internecie, lwią część miejsca poświęca się łysieniu z którym zmagają się panowie, to nie należy także zapominać o podobnych problemach, które spędzają sen z oczu przedstawicielkom płci pięknej. One również mogą zauważać u siebie nadmierne przerzedzanie się oraz wypadanie włosów, czy to na skutek uwarunkowań genetycznych, czy też czynników zewnętrznych, do których zaliczyć można między innymi przedłużający się stres, niewystarczającą ilość snu, nieprawidłowe przyzwyczajenia żywieniowe, czy też ograniczoną do minimum aktywność fizyczną.

Na łysienie kobiece odpowiedź ma trychologia, specjalizująca się w analizowaniu oraz poprawie kondycji włosów i skóry głowy. Panie, które zgłoszą się do eksperta mogą liczyć na kompleksowe testy połączone dodatkowo z badaniem krwi, dzięki czemu będzie możliwe dokładne określenie stanu, w jakim znajduje się ich fryzura.

Na podstawie wyników ekspert może zalecić zmianę diety, przyjmowanie suplementów z witaminami i mikroelementami, czy też regularne stosowanie specjalistycznych środków kosmetycznych i medykamentów mających na celu znaczne poprawienie wyglądu, elastyczności oraz blasku samodzielnie wyhodowanej czupryny. Jeżeli okaże się to niewystarczające, przedstawicielki płci pięknej liczyć mogą dodatkowo na  przywrócenie fryzurze jej pierwotnego, zniewalającego wyglądu na drodze nieinwazyjnego oraz niewymagającego interwencji chirurgicznej zabiegu wizualnego zwiększania objętości włosów poprzez pokrycie ich specjalnymi włóknami przywierającymi do poszczególnych pasm i sprawiającymi, że wyglądają one na o wiele zdrowsze oraz gęstsze. Rozwiązanie to gwarantuje efekt od razu po wyjściu z salonu, a dodatkowo jest ono relatywnie niedrogie, szczególnie jeżeli zestawimy je z wymagającą sporych wyrzeczeń oraz niegwarantującą zadowalających rezultatów operacją chirurgicznego przeszczepu włosów, która może doprowadzić do wykształcenia się reakcji alergicznych lub silnego podrażnienia skóry głowy.

Klinika Włosów SecondHair

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here