Każda z nas z pewnością ma za sobą doświadczenia z domową, własnoręczną stylizacją paznokci. Jednym wychodzi ona lepiej, innym gorzej. Często pojawia się znudzenie oklepanymi wzorami i zupełna rezygnacja. Nie każdy ma przecież na tyle rozwinięte zdolności manualne aby malować piękne wzory, które wprawią każdego w zachwyt! Jednak z pewnością istnieje rozwiązanie pozwalające każdemu na tworzenie wzorów marzeń! Chcesz poznać receptę na piękne, zadbane paznokcie? Jest ona prostsza niż Ci się wydaje!

A co powiesz na specjalne narzędzia?

Gama rozwiązań z zakresu zdobnictwa paznokci jest bardzo szeroka. Najprostszym rozwiązaniem jest użycie specjalnej sondy. Pozwala ona na stworzenie równych, symetrycznych wzorów. To wszystko jest zaletą odpowiednio wyprofilowanej, zakończonej kuleczką końcówki. Najczęściej jest dwustronna. Dzięki temu w jednym narzędziu mamy dwa zastosowania. Pozwoli ona stworzyć równe kropki i paski, a także wiele innych, cudownych wzorów. Ograniczeniem jest tylko Twoja wyobraźnia! Kolejnym gadżetem, który ułatwi nam wykonywanie zdobień jest stylograf. Wyglądem bardzo przypomina sondę, jednak posiada on wymienne końcówki o różnych wielkościach! A może uwielbiasz przyklejane ozdoby? Najbardziej rozpowszechnione są cyrkonie. Jednak ich aplikacja wcale nie jest łatwa nawet dla doświadczonej stylistki! Wymaga ogromnej wprawy i płynności ruchów. Ciężko jest umieścić ten drobny element w odpowiednim miejscu, nie mając narzędzia, które przyjdzie z pomocą! Do tego również jest specjalna sonda znacznie ułatwiająca i usprawniająca cały proces! Mimo wszystko nie chcesz się w to bawić? A może Twoim sercem zawładną stemple do wzorów? Zawierają metalową płytkę z wytłoczonymi na niej wzorami. Wystarczy na wybrany wzór nałożyć cienką warstwę lakieru, odbić ją na specjalnej główce, przenieść na paznokieć i gotowe! Brzmi nieźle, prawda? Może warto spróbować?

Gdzie zamówię narzędzia?

Wydaje się, że narzędzia te dzięki temu, że są nieskomplikowane konstrukcyjnie, będą dostępne niemal wszędzie. Myślisz, że zdobienia wykonasz nawet zapałką lub wsuwką do włosów i nie jest Ci potrzebny dodatkowy sprzęt? Nie do końca. Dobra sonda powinna być wykonana z odpowiedniego materiału. Zapewni on jej trwałość, łatwość konserwacji i znacznie ułatwi nanoszenie ozdobnych wzorów. Przedmioty te można wykorzystywać wielokrotnie, dlatego ważna jest ich jakość. Dobra sonda wystarczy Ci na bardzo długo. Wcale nie musisz po miesiącu kupować nowej. Wszelkie produkty, które ułatwią Ci zdobienia znajdziesz na www.modenanails.pl. Co więcej dostaniesz tam także sporo innych produktów. Potrzebujesz kolorowego żelu? A może kończą Ci się waciki bezpyłowe? Modena Nails to odpowiedź na wszystkie Twoje potrzeby! Bogaty asortyment pozwoli Ci na uzupełnienie braków w lakierach i pyłkach. To doskonała jakość połączona z atrakcyjną ceną. Zrób krok w stronę piękna!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here