Rozstępy na piersiach

Rozstępy na piersiach wywołują u kobiet dyskomfort psychiczny. Czują się one przez to mniej atrakcyjne. Nie ma co jednak rozwodzić się nad tym problemem. Czas zabrać się za działanie, dzięki czemu będzie można poprawić swój wygląd. Takie możliwości oferuje medycyna estetyczna.

Laserowe usuwanie rozstępów – na czym polega?

Amaryllis Clinic to miejsce, gdzie można zapisać się na laserowanie usuwanie rozstępów Łódź. Wiele osób może mieć obawy, ale można być pewnym tego, że ma się do czynienia ze skutecznym zabiegiem, który będzie w stanie poprawić nie tylko ich wygląd, ale także jędrność.

W trakcie zabiegu dochodzi do stymulacji komórek tkanki łącznej. Znaleźć je można w skórze właściwej. W ten sposób dochodzi do zwiększenia ilość kolagenu i elastyny w organizmie. Są to dwa najważniejsze elementy, które odpowiedzialne są za utrzymanie prawidłowego napięcia skóry, jak również elastyczności. Im jest ich mniej, tym większa pewność, że na skórze pojawiać się będą rozstępy. Działanie lasera będzie temu przeciwdziałać.

Czy laserowe usuwanie rozstępów jest skuteczne?

Tak. Trzeba jednak pamiętać o tym, aby odpowiednio się do tego zabiegu przygotować, a także trzymać się zaleceń, które przekaże osoba prowadząca zabieg laserowy.

Co jest w stanie dać laser? W trakcie zabiegu dochodzi do wygładzenia i redukcji rozstępów. Jeżeli zmiany na skórze będą świeże możliwe, że już po pierwszym zabiegu, ich widoczność zostanie zmniejszona do zera lub będą one minimalnie małe.

Jakie zabiegi polecane są na rozstępy na piersiach?

Nie tylko sam laser jest w stanie zapewnić zadowalające efekty. Są również i inne zabiegi, które są w stanie poprawić wygląd piersi, likwidując rozstępy.

Wśród nich można wyróżnić m.in. mezoterapię igłową. W trakcie zabiegu pod skórę wstrzykiwane są koktajle odżywcze. Ich celem jest zwiększenie produkcji kolagenu oraz poprawa krążenia. Przed zabiegiem skóra zostanie znieczulona, więc nie trzeba obawiać się bólu.

Niezależnie od tego, który zabieg zostanie przez kobietę wybrany, należy pamiętać o tym, że konieczne będzie wykonanie przynajmniej kilku zabiegów. Ich ilość uzależniona jest od stopnia zaawansowania rozstępów. Jeżeli będą one świeże, to wystarczy tych zabiegów dwa lub trzy.

O wszystkim poinformuje osoba, która taki zabieg będzie wykonywać. Przed wykonaniem pierwszego zabiegu odbędzie się konsultacja. Jest ona potrzebna do tego, aby móc wykluczyć ewentualne przeciwwskazania. Usunięcie rozstępów jest ważne. Nie można jednak ryzykować przy tym własnego zdrowia lub nawet życia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here