Somatodrol

Jeśli chcemy wspomóc pracę naszego ciała przed treningiem, to możemy skorzystać z wielu różnych preparatów dostępnych na rynku. Jednym z nich jest somatodrol. Odżywka przedtreningowa to po prostu suplement diety, którego pierwszorzędną rolą jest stymulacja mięśni i całego układu krwionośnego w organizmie człowieka. Stymulacja taka jest możliwa dzięki różnych składnikom takim jak: substancje azotowe, kofeina, arginina, tyrozyna czy beta alanina, a także inne substancje pomocnicze, którymi są między innymi aminokwasy. Jest to odżywka, którą stosuje się przed wytrzymałościowym treningiem na siłowni  bądź innym wzmożonym wysiłkiem fizycznym.

Somatodrol

Składniki odżywek przedtreningowych

 

Wszystkie opisane składniki współgrają ze sobą w celu lepszej optymalizacji efektów ćwiczeń. Są to:

-Beta-alanina, która jest odpowiedzialna za termostabilność ciała, a czasami nawet mrowienie lub twardnienie mięśni ( jest to potrzebne w sytuacji gdy chcemy zwiększyć wytrzymałość oraz ph w tkance mięśniowej).

-Arginina, którą zawierają niemalże wszystkie odżywki przedtreningowe, ale w różnej postaci. Składnik ten ma bowiem za zadanie zwiększyć siłę, a także wytrzymałość mięśni, prowadzi też do szybszej regeneracji po wyczerpującym treningu. Czyli może zapobiegać zakwasom

Kreatyna – to jeden z najbardziej popularnych składników, które szybko prowadzą do wzrostu wytrzymałości. Dzięki niej możesz mieć dużo więcej siły i energii podczas wykonywania ćwiczeń, dlatego osiągniesz lepsze wyniki. Kreatynę wielu sportowców stosuje jako monopreparat.

-Kofeina- jej zadaniem jest szybkie pobudzenie organizmu oraz zwiększenie energii. Według różnych badań spożywanie kofeiny w dużym stopniu zmniejsza uczucie zmęczenia podczas i po wysiłku fizycznym. Dlatego zawarta w odżywce przedtreningowej kofeina sprawia, że jesteś w stanie osiągąć więcej.

 

Preparat Somatodrol

 

Dużym plusem tego preparatu jest to, że nie wpływa on negatywnie na nasz organizm. Polskie prawo niestety nie zezwala na sprzedaż testosteronu i HGH, czyli hormonów wzrostu. Producent tego preparatu jednak obszedł ten zakaz w pomysłowy sposób. Sprzedaje on bowiem swoim klientom substancje, które wspomagają organizm przy produkcji wspomnianego testosteronu i HGH. Jednakże odbywa się to w sposób całkowicie naturalny, dlatego nie musimy obawiać się skutków ubocznych. Te niestety często występują w przypadku różnych preparatów ze sterydami anabolicznymi. Jednak formuła środka Somatodrol nie tylko wpływa pozytywnie na przyrost mięśni, ale także skłania organizm do lepszego spalania tłuszczu. Dzięki temu szybko zgubisz niechciane kilogramy, ponieważ zamienisz je na tkankę mięśniową. Tak więc efekty Twojej pracy na siłowni będą bardzo zauważalne i wymierne. Żaden trening nie pójdzie na marne. Wielu mężczyzn stosujących preparat Somatodrol zwróciło też uwagę na to, że wpływa on pozytywnie na wzrost siły i wyzwala u mężczyzn większą ochotę na seks.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here