prezent
fot. pexels.com

Tak ważna okazja, jaką jest rocznica szczególnego wydarzenia, zawsze sprawia, że wybór tego idealnego prezentu jest trudny. Zastanawiamy się co podarować, co będzie najlepsze, który prezent wybrać… Poznaj nasze 5 sprawdzonych pomysłów na prezent, z którego mąż na pewno będzie zadowolony. Zainspiruj się!

Zobacz też: http://jegoego.pl/prezent-dla-meza-na-rocznice-top-5/

Pomysły na prezent dla niego

  1. Portfel – to klasyka sama w sobie. Mężczyźni portfel traktują, jako bardzo męski gadżet. To nie tylko element garderoby, który przeznaczony jest do przechowywania pieniędzy. To sposób na wyrażenie siebie – swojego stylu i osobowości, a szczególnie wówczas, gdy mężczyzna żyje modą. Z okazji ważnego wydarzenia warto zdecydować się na portfel personalizowany z grawerem, co sprawi, że portfel stanie się jeszcze lepszym prezentem.
  2. Spinki do garnituru – jeśli twój mężczyzna na co dzień pracuje na wysokich stanowiskach i ubiera się bardzo elegancko, takie spinki będą idealne. Za każdym razie, gdy dołączy je do swojego zestawu będzie myślał o tobie – osobie, która je podarowała. Wielu mężczyzn mówi, że spinki to taki element garderoby, którego nie warto mieć dużo. Z tego względu sam pewnie ich nie kupi. Takie spinki będą więc prezentem idealnym. Postaw również na personalizowane spinki z grawerem.
  3. Narzędzia do drobnych napraw – brzmi banalnie? Jeśli zdecydujesz się na spersonalizowane i designerskie narzędzia nie ma opcji, że prezent będzie banalny. Mężczyźni to prawdziwi majsterkowicze, a jeśli drobne naprawy będą mogli wykonywać cudownymi męskimi narzędziami, to nie ma możliwości, że taki prezent nie będzie trafiony.
  4. Romantyczny album ze zdjęciami – wiele par z okazji rocznicy ważnych wydarzeń podarowuje sobie prezenty, które są tak naprawdę dla ich obu, a nie tylko dla tej drugiej osoby. Przykładem takiego prezentu może być właśnie album ze zdjęciami. W takim albumie mogę znajdować się zarówno wasze wspólne zdjęcia lub tylko jego. Taki prezent jest bardzo uniwersalny i można wracać do niego w każdą kolejną rocznicę.
  5. Słój życzeń – to najbardziej indywidualny i personalizowany pomysł na prezent, z tych wymienionych powyżej. Słój życzeń to nic innego, jak słoik, w którym są małe karteczki, a na nich różne życzenia, pomysły na spędzenie czasu czy rozwianie nudy. Do takiego słoja można również powkładać miłe słowa, wspomnienia, które on będzie losował i czytał. Możliwości jest wiele, a sama koncepcja słoju bardzo oryginalna.

 

Przeczytaj też: http://urodaporady.pl/jak-z-pomyslem-urzadzic-wnetrze-triki-i-sprawdzone-sposoby/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here