Zdrowie i higiena na co dzień - artykuły ekologiczne dla kobiet

Produkty, które mają nam zapewnić najwyższy poziom higieny są niezbędne w codziennym życiu – od ich jakości w dużym stopniu zależy nasze zdrowie, jeśli używamy ich regularnie. Na szczególną uwagę zasługują artykuły do higieny intymnej. Wybór odpowiedniego produktu zapewnia optimum higieny i lepszą jakość życia, nawet w te trudniejsze dni.

Tradycyjne i nowoczesne artykuły higieniczne 

Jak sobie pomóc, gdy nadchodzą trudniejsze dni w miesiącu? Dla wielu kobiet niezbędne są nie tylko produkty higieniczne, ale również leki przeciwbólowe. Nie jest to łatwy czas, szczególnie wtedy, gdy jesteśmy w podróży albo na dworze panuje upał. Na szczęście dziś sklepy oferują wiele alternatywnych produktów, które zapewniają nie tylko większy komfort higieniczny, ale również lepszą kondycję i mniej problemów ze zdrowiem intymnym. 

Dzięki stosowaniu nowoczesnych, ekologicznych artykułów zapewnimy sobie zarówno maksymalny komfort, jak i mniej różnego rodzaju podrażnień, które mogą się przyczynić do rozwoju infekcji i innych schorzeń natury dermatologiczno-ginekologicznej. Niezależnie od tego, czy jesteśmy zwolenniczkami tradycyjnych produktów do higieny intymnej, takich jak podpaski, wkładki lub tampony, czy też produktów alternatywnych, które dopiero zdobywają rynek – np. kubeczków menstruacyjnych – znajdziemy je (w wersji eko) – głównie w sklepach internetowych, takich jak gentleday.pl

Sklep oferuje pełny zakres artykułów higienicznych dla kobiet – podpaski, tampony i wkładki o różnym stopniu chłonności, serie produkowane z myślą o młodszych kobietach, dopiero rozpoczynających menstruację, czy też o paniach w okresie połogu. W sklepie Gentle Day znajdziemy także chusteczki do higieny intymnej, płyny oraz zestawy produktów, przydatnych np. podczas podróży.

Produkty nowatorskie

Wszystkie produkty marki Gentle Day spełniają wymagające normy ekologiczne. Nie zawierają niebezpiecznych dla zdrowia komponentów – np. sztucznych zapachów, chloru ani modyfikowanej genetycznie bawełny. Uwagę zwracają nowatorskie technologie użyte w ich produkcji – m.in. paski anionowe, zapewniające maksymalną chłonność podpasek czy wkładek, przy jednoczesnej redukcji “potencjału” chorobotwórczego bakterii. Pasek anionowy nie “pozwala” na namnażanie się bakterii, a tym samym przykrego zapachu.

Skóra ma zapewnioną “wentylację”, dzięki czemu nie pojawiają się charakterystyczne dla standardowych produktów higienicznych podrażnienia i infekcje.

Gentleday to nie tylko typowe produkty, ale również nowe rozwiązania na rynku artykułów do higieny intymnej – takim produktem są kubeczki menstruacyjne – sklep gentleday.pl – to miejsce, w którym zaopatrzymy się w najwyższej jakości kubeczek. Kubeczki wykonane są z bezpiecznego materiału medycznego, pozbawionego silikonu – czyli tworzywa TPE. Kubeczki nie zawierają lateksu, BPA, plastiku ani ftalanów czy gumy. Są produktami wielokrotnego użytku, dzięki czemu ich stosowanie wpływa także pozytywnie na stan środowiska naturalnego. Na szczególna uwagę zasługują kubeczki składane, które zajmują mało miejsca, dlatego można je mieć zawsze przy sobie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here