Jak zafascynować mężczyznę?
Jak zafascynować mężczyznę?

Każda z kobiet chce być fascynująca i dąży do tego na swój, kobiecy, sposób. Większości przyświeca jeden cel – uwieść tego wymarzonego mężczyznę, który padnie do jej stóp zachwycony jej niepowtarzalnością. Chcemy być podziwiane przez tego Jedynego! Chociaż nie będziemy narzekać, jeżeli przy okazji pojawią się również inni adoratorzy. Niewiele jest kobiet, które naturalnie posiadają ten magnetyzm, który podbija męskie serca. Większość musi się tego nauczyć.

Podstawą zdobycia swojego celu jest jasny przekaz, do czego dążymy, dlatego musimy wiedzieć, o co tak naprawdę nam chodzi. Fascynacja to bardzo abstrakcyjne pojęcie, które składa się z wielu czynników. By móc być fascynującą kobietą w praktyce, należy zacząć nabierać pewnych określonych cech i nawyków. Zacznijmy od tego, jaka kobieta zafascynuje Twojego mężczyznę marzeń? Na pewno taka, która potrafi zaintrygować i odrobinę onieśmielać. Taka, która jest pociągająca i błyskotliwa, a czasem zaskakuje swoją nieobliczalnością. Oczywiście, wszystko w pewnych granicach, przecież nie chcesz stworzyć wariatki.

Intrygowanie mężczyzn

Wizerunek kreujemy poprzez spojrzenia, drobne gesty, prawie niezauważalne zachowania oraz uśmiech. Chcąc być kobietą intrygującą, spojrzenia powinny być krótkie, ale niezwykle wymowne. Uśmiech musi być delikatny, zagadkowy i pełen obietnic. Poczuj się jak Mona Lisa! Całość można dopełnić eleganckim makijażem oczu. Niezbędne minimum to wytuszowanie rzęs, którymi zainteresujesz płeć przeciwną, a przede wszystkim to klucz do tego, jak zdobyć faceta.

Lekko go onieśmielaj

Przede wszystkim, nie pokazuj, że ten mężczyzna może Cię mieć na wyciągnięcie ręki. Nie bądź na jego zawołanie, a wręcz przeciwnie, czasem zapomnij odpisać na wiadomość. Gdy opowiada Ci dowcipy, czasem się nie zaśmiej w głos, nawet jeśli w środku aż się cała trzęsiesz ze śmiechu. Ważne, by nie dopytywać o co chodzi w dowcipie bo efekt będzie przeciwny do zamierzonego! Lekkie onieśmielenie mężczyzny sprawi, że będzie on Cię traktował poważnie. Do głowy mu nie przyjdzie, że możesz zostać jedną z wielu jego koleżanek. Czy już wiesz, jak uwieść mężczyznę?

Bądź pociągająca

Bycie pociągającą można zrównać z bycie pewną siebie. Pewność siebie odzwierciedlona jest w tym, jak się poruszasz i jak wyglądasz. Pewna siebie kobieta wie, że musi o siebie zadbać, a to wszystko się przekłada na przyciąganie mężczyzn. Mężczyźni lubią się obejrzeć za ładną pupą, ale ładna pupa pewnej siebie kobiety, dodatkowo pięknie się kołysze. Taka kobieta zostanie zapamiętana na długo. Zobacz, jak prosto oczarować faceta.

Błyskotliwość na wagę złota

Mówi się, że mężczyźni wolą głupiutkie trzpiotki, które nie mają nic do powiedzenia i tylko słuchają, co ma do powiedzenia ich wybranek. Mężczyzna, który ma przed sobą kobietę błyskotliwą, oczytaną i inteligentną, nie boi się ją przedstawić znajomym bo będzie miał pewność, że ona ich olśni tak samo, jak jego. Jeśli wiesz, co interesuje tego Jedynego, skuś się zdobycie nawet niewielkiej wiedzy w tym temacie. On będzie zachwycony, gdy poprosisz go o wytłumaczenie kwestii, której nie do końca rozumiesz. Słuchaj go uważnie po to, by wtrącić swoją błyskotliwą uwagę. Tym sposobem zawładniesz jego umysłem!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here