Licówki bez szlifowania

Każdy z nas ma wiele marzeń, a spora część z nas marzy o pięknym uśmiechu. Niestety nie zawsze mamy wpływ na efekt końcowy, ponieważ anatomia i uwarunkowania zdrowotne przeważają nad pobudkami estetycznymi. Problematyczny może się okazać nas zgryz, barwa szkliwa lub tendencje do chorób uzębienia czy dziąseł. Z pomocą przychodzą licówki bez szlifowania w Poznaniu, które są w stanie wiele naprawić lub też skorygować.

Ważne jest także to, że zaproponowana metoda nie uszkadza szkliwa. Jak wiadomo, szkliwo jest tkanką martwą. W związku z tym uszkodzone nie odbuduje się, a nam pozostaną tylko problemy z uzębieniem. Ważne jest we wspomnianej metodzie nakładania licówek bez szlifowania, że efekt jesteśmy w stanie uzyskać bardzo szybko. Na pewno są niezbędne dwie lub trzy wizyty, ale to jest jak wiadomo sprawa bardzo indywidualna. Na pierwszej wizycie lekarz stomatolog dobiera razem z pacjentem kolor licówki oraz ich ilość.

Dodatkowo pobiera się wycisk uzębienia pacjenta, który posłuży do przygotowania wspomnianego produktu. Na kolejnej wizycie sprawdzany jest efekt przygotowanej pracy, czyli licówek oraz czy spełniają życzenia klienta. Jeśli są zgodne z oczekiwaniami, zostają one przymocowane za pomocą specjalnego kleju stomatologicznego do uzębienia pacjenta. Klej podczas tej wizyty stomatologicznej zostaje utwardzony, aby uzyskany efekt był wyjątkowo trwały. W trakcie wizyty pacjent otrzymuje zalecenia, co do sposobu higieny jamy ustnej. Przekazane są mu także informacje dotyczące postępowania po wyjściu z gabinetu, jeśli chodzi o możliwość spożywania napojów i jedzenia w ciągu najbliższych godzin i później. Ważne jest, aby po założeniu licówki bez szlifowania w Poznaniu stosować się do zaleconych wizyt kontrolnych w gabinecie stomatologicznym.

Podczas takiej wizyty lekarz stomatolog sprawdzi stan uzębienia pacjenta oraz dobrostan zamocowanych licówek. Będzie w stanie również podczas wizyty kontrolnej rozwiać wszelkie wątpliwości, które zapewne się pojawiły od ostatniej wizyty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here