Wiele osób borykających się z nadmiarem tkanki tłuszczowej zastanawia się, ile kosztuje liposukcja. To w pełni profesjonalny zabieg, który może zostać wykonany w sposób całkowicie nieinwazyjny, a który może pomóc w walce o idealną sylwetkę. Cena liposukcji brzucha zaczyna się już od kwoty 7500, ale zabieg odsysania tłuszczu z powodzeniem może zostać przeprowadzony w innych partiach ciała, w tym w talii, na udach, na plecach, ramionach, a nawet na pośladkach. Odsysanie tłuszczu cena w przypadku takiego zabiegu może być kwestią drugorzędną, a najważniejsze jest uzyskanie zgrabnego i smukłego ciała, w którym będziemy się czuć dobrze. Ceny liposukcji brzucha mogą oczywiście się różnić w zależności od danego gabinetu medycyny estetycznej.

Na jakiej zasadzie działa odsysanie tłuszczu?

Niechirurgiczna metoda odsysania tłuszczu polega na zastosowaniu nowoczesnego, innowacyjnego lasera, który poprzez fale równomiernie nagrzewa tkankę tłuszczową, a następnie ją rozbija. W kolejnym etapie, za pomocą specjalnej końcówki rozbite komórki zostają odessane. To jednak nie wszystko, gdyż po takim zabiegu konieczny jest także termolifting, który działając bezpośrednio na skórę pozwala ją ujędrnić w miejscu, gdzie odsysany był tłuszcz. Zabieg polega na wzmocnieniu włókien kolagenowych oraz na ich odbudowie. Sprawdzając ile kosztuje liposukcja warto od razu wziąć pod uwagę kwestie termoliftingu lub innej metody troski o skórę w miejscach, w których tłuszcz został odessany.

Zastosowanie metod nieinwazyjnych to kluczowa kwestia

Odsysanie tłuszczu cena w przypadku wykorzystania lasera to nie jedyna zaleta tego zabiegu. Z pewnością ogromną zaletę stanowi fakt, że jest to technika nieinwazyjna, która nie wymaga użycia skalpela. Zabieg jest przeprowadzany dokładnie w tym miejscu, które chcemy wyszczuplić i jednorazowo nie powinien trwać dłużej niż godzinę. Już około dwa dni od zabiegu można wrócić do wszystkich wykonywanych czynności. Cena liposukcji brzucha pozwala na wykonanie takiego zabiegu nawet tym, którzy do tej pory uważali, że takie zabiegi są poza zasięgiem ich możliwości. Wystarczy wybrać profesjonalny gabinet medycyny estetycznej, gdzie ceny liposukcji brzucha będą dla nas przystępne, a następnie niezwłocznie umówić się na konsultację lekarską. Warto już teraz wejść do sieci i sprawdzić cenniki takich zabiegów, gdyż to ile kosztują liposukcje zależy od zastosowanej techniki, a także od tego, czy do ceny zabiegu trzeba będzie też doliczyć koszt pozostania w samej klinice po wykonaniu zabiegu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here