Jak doładować telefon w sklepie

Czy wiesz, że doładowanie swojej komórki możesz kupić w czasie codziennych zakupów? W ten sposób oszczędzisz swój czas. Wystarczy poprosić kasjera o doładowanie Play lub innej sieci i zapłacić wybraną kwotę.

Telefony na kartę

Oferty prepaid na telefony komórkowe wróciły do łask i znów cieszą się popularnością. Przez pewien czas zeszły na dalszy plan z powodu coraz lepszych propozycji operatorów w ramach umowy abonamentowej. Mimo to, nawet po zmianach z lutego 2017 roku, od kiedy każdy numer na kartę musi być zarejestrowany na konkretnego użytkownika, forma prepaid znów jest bardzo atrakcyjna dla konsumentów. Wynika to z wielu zalet takiego rozwiązania.

Jedną z nich jest oczywiście bardzo korzystny cennik. Zależnie od operatora sieci komórkowej, użytkownik otrzymuje np. duże pakiety internetu w wysokiej prędkości do wykorzystania lub inne benefity. Największym udogodnieniem jest jednak ścisła i pełna kontrola swoich wydatków. Jeśli przekroczysz swój obecny stan konta, czyli wyczerpiesz zgromadzone na nim środki, twój telefon zostanie po prostu zablokowany, co wyklucza stworzenie np. dużego zadłużenia. Często to także bardzo dobre rozwiązanie w przypadku podróży zagranicznych (poza UE), gdzie korzystanie z internetu może bardzo szybko skutkować dużym debetem na koncie.

Jak doładować telefon?

Kupno doładowania, takiego jak np. doładowanie Play, jest bardzo proste. Możesz je nabyć w wielu punktach, np. siedzibie operatora, na stacjach benzynowych czy w wielu sklepach. Nabywając doładowanie do telefonu Play, Lyca Mobile czy każdej innej sieci, poinformuj kasjera, jaką kwotę chcesz na ten cel przeznaczyć. W ten sposób samodzielnie decydujesz o tym, ile wydajesz. Kasjer następnie wyda ci doładowanie Play w określonej kwocie. Doładowanie do telefonu Play (a także każdego innego operatora) ma postać paragonu, na którym znajduje się specjalnie wygenerowany kod. Należy go wpisać na ekranie komórki zgodnie z instrukcjami znajdującymi się na wydruku, by już po chwili móc korzystać ze zgromadzonych środków.

Czemu taka metoda na doładowanie Play, Orange, Plus itd., jest świetnym sposobem na uzupełnienie swojego konta? Argumentów jest co najmniej kilka. Po pierwsze możesz kupić doładowanie do telefonu przy okazji najbliższych zakupów, a większość z nas w sklepie oferującym taką usługę jest właściwie codziennie. Ponadto, jeśli się spieszysz, nie musisz wpisywać kodu od razu przy okazji zakupu, tylko w dowolnym momencie. Z uwagi na formę doładowania w postaci wygenerowanego kodu, możesz go także wysłać lub przekazać dowolnej osobie.

Doładowanie Play, Nju i każdej innej sieci w sklepie to łatwy i szybki sposób na uzupełnienie telefonu w ofercie prepaid. Z pewnością warto je rozważyć, jeśli cenisz sobie kontrolę swoich wydatków, a także czas. Aby doładować telefon, nie musisz specjalnie wybierać się do określonego punktu lub włączać komputera, wystarczy kupić kod dedykowany twojej sieci przy okazji najbliższych zakupów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here