rzadkie włosy
fot. pexels.com

Twoje włosy już nie są takie jak kiedyś i bardzo chcesz przywrócić je do dawnej świetności? Zrobiły się coraz słabsze i rzadsze, a ty już nie wiesz co robić? Istnieje dużo sposobów na to, by sobie poradzić z rzadkimi włosami!

Zobacz też: http://www.blogprasa.pl/zageszczanie-wlosow-to-nie-jedyne-rozwiazanie/

Wizyta u specjalisty

Jeśli masz problem ze swoimi włosami, które zrobiły się coraz rzadsze i ich widok cię nie zadowala, z pewnością powinnaś udać się do lekarza specjalisty. Zacznij od wizyty u endokrynologa, który sprawdzi poziom hormonów w twoim organizmie i wykluczy choroby tarczycy.

Jeśli wszystko będzie w porządku, powinnaś udać się do trychologa, który zbada strukturę twoich włosów oraz sprawdzi, co się z nimi dzieje.

Nie zaszkodzi również wizyta u fryzjera, który dobierze ci fryzurę dającą korzystny wygląd, nawet przy rzadkich włosach.

Jak walczyć z rzadkimi włosami?

Możesz zdecydować się na zabieg zagęszczający włosy, jednakże licz się z tym, że będzie on kosztowny i na efekty trzeba będzie trochę poczekać. Istnieją również preparaty zagęszczające włosy, które można stosować na własną rękę, jednakże żaden z nich nie daje gwarancji na satysfakcjonujące efekty.

Jeśli nie chcesz ryzykować z chemicznymi preparatami ani nie stać cię na zabieg zagęszczający włosy, pomyśl o zakupie treski do włosów. Treska to znaczne ułatwienie i równie piękny efekt końcowy. Dzięki tresce możesz kombinować ze swoim uczesaniem i nie wymaga on od ciebie stałego noszenia.

Zamiast treski możesz również kupić klasyczne doczepki. Jednakże są one gorszej jakości i może być widać, że masz je przy swoich włosach, zwłaszcza, że odcień może się nie zgadzać.

Jeśli borykasz się z problemem rzadkich włosów koniecznie skonsultuj się z lekarzami, którzy podpowiedzą ci, co z nimi można zrobić. Być może to tymczasowe rozwiązanie, które w da się farmakologicznie usunąć poprzez odpowiednią suplementację witamin lub niezbędnych leków. A jeśli to problem wynikający z natury, spróbuj naturalnej treski do włosów – efekt z pewnością przypadnie ci do gustu!

Przeczytaj też: http://www.med-online.pl/obuwie-profilaktyczne/

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here