Najważniejsze w makijażu twarzy wydaje się wyrównanie kolorytu skóry i zatuszowanie niedoskonałości. Tak przygotowana skóra sprawia wrażenie idealnej i bez skaz, jednak by uzyskać jak najbardziej naturalny i świeży efekt, warto dodać do podkładu coś jeszcze. Magiczna moc konturowania znana jest coraz bardziej dzięki powszechności Internetu oraz wielu osobom, dzielącym się z innymi swoją wiedzą na temat makijażu. Ale nie tylko bronzer może odmienić wygląd twarzy – ogromną moc ma również rozświetlacz. L’Oreal stworzył puder rozświetlający, który nie tylko doda blasku skórze, ale również ukryje i uwypukli wybrane części twarzy.

Rozświetlacz – czym jest ten kosmetyk?

Rozświetlacz do twarzy to produkt, który składa się z niewielkich drobinek odbijających światło. Nałożony w odpowiednie miejsca na skórze, nadaje jej trójwymiarowości i zapewnia naturalny wygląd. Dzięki temu kosmetykowi możliwe jest wykonturowanie twarzy w taki sposób, by ukryć ewentualne mankamenty i uwypuklić najbardziej atrakcyjne rejony twarzy. Ponadto puder rozświetlający sprawia, że skóra nabiera naturalnego blasku i wygląda zdrowo oraz niezwykle promiennie. Czyni to z tego produktu kosmetyk uniwersalny i przydatny w codziennym makijażu, a szczególnie w tym wykonywanym na wszelkie ważniejsze okazje, gdy liczy się nienaganny wygląd.

Puder rozświetlający True Match od L’Oreal Paris – czym się wyróżnia?

Produkt od L’Oreal to rozświetlający puder w kamieniu, a taka forma czyni go niezwykle prostym w użyciu. Co jeszcze go charakteryzuje?

 • Aksamitna, delikatna konsystencja pudru sprawia, że aplikacja produktu jest niezwykle prosta i przyjemna. Każda osoba poradzi sobie z nałożeniem kosmetyku bez problemu.
 • Specjalnie opracowana formuła pozbawiona jest substancji wysuszających, dzięki czemu produkt podczas noszenia nie wysusza skóry, pozostawiając ją gładką przez cały dzień.
 • Pudrowe składniki rozświetlacza zapewniają naturalny wygląd skóry i promienny blask.
 • Wykończenie, jakie produkt daje na skórze, wpisuje się w najmodniejsze trendy sezonu. Mowa o strobingu, czyli rozświetlaniu najbardziej strategicznych miejsc na twarzy, dzięki czemu osiąga się efekt trójwymiarowości przy naturalnym, nieprzerysowanym wyglądzie.
 • Wygodne opakowanie nadaje się doskonale do noszenia w torebce i ułatwia aplikację oraz nanoszenie poprawek w każdym miejscu.

Jak nakładać rozświetlacz?

Używając pudru rozświetlającego True Match od L’Oreal Paris jako rozświetlacza można w prosty i subtelny sposób poprawić swój wygląd korzystając z właściwości odbijających światło.

 • Aby powiększyć oko i poprawić nieco kształt brwi, warto kosmetyk nałożyć pod łukiem brwiowym.
 • Rozświetlanie kości policzkowych to popularna metoda, dzięki której z łatwością można optycznie wyszczuplić twarz, a także nadać skórze promiennego, świeżego blasku. Wystarczy odrobina kosmetyku naniesiona na szczyty kości policzkowych.
 • Odrobina blasku na brodzie pozwala optycznie powiększyć usta i efektownie wykończyć makijaż.
 • Możliwe jest także wysmuklenie nosa. W tym celu na jego grzbiet należy nanieść nieco produktu.
 • Sposobem na ukrycie zmęczenia oczu oraz na rozświetlenie spojrzenia jest nałożenie niewielkiej ilości pudru rozświetlającego w wewnętrzne kąciki oczu.
 • Aby sprawić, że wargi wydadzą się bardziej pełne, można nanieść kosmetyk nad łuk kupidyna.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here